ЛИТЕРАТУРНЫЙ ЖУРНАЛ ФАНТАСТИКИ
Get Adobe Flash player

У вересні 2018 серію було завершено. У кінцевому результаті “Я ненавиджу Чарівну Країну” містить 20 випусків 
мультяшного ультранасилля, що завершуються анти-геппіендом для аморального персонажа, що не вчиться на власних помилках.

Малюнок

Арт Скотті Янґа пасує до цієї кольорової чорнухи якнайліпше: його персонажі відразні із будь-якого ракурсу, їхнє забарвлення, міміка та пропорції ріжуть око не менше, аніж виїдають мозок їхні дії. Його робота до власної серії над ілюстраціями до дорослої комікс-адаптації Баумівського “Чарівника із Країни Оз” не пропала задарма: сміливі візуальні ходи та кислотна абсурдність разом із кілотоннами графічного гумору та любов’ю до дрібної деталізації перенеслись і до Янґівського авторського коміксу.

Оповідач-місяць, у якого Ґертруда випалила із гармати у першому ж номері, вже у наступному 
з’являється на небі підбитим та зловтішається із її невдач.

Та разом із тим, сам малюнок все одно не є для Скотті єдиним пріоритетом. Він вдало балансує між ролями сценариста та ілюстратора, протягаючи своїх персонажів та світ шляхом розвитку та взаємодії. Якщо на його розвороті з’являється зефірна рушниця, вона обов’язково рознесе череп комусь із нехай і другорядних персонажів у подальших випусках. Як на мене, для авторського коміксу рольова еквевлібристика рівня Янґівської – на вагу золота.

 

 https://movnyydoshch.site/review/

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Pages: 1 2

One Response to “Чарівна Країна” Скотті Янґа

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>