«Двері в літо» Роберта Хайнлайна

Рецензії від Книголюба

Є книжки, які читаєш для розвитку і розширення кругозору. Є книжки, які читаєш за потреби. Є книжки, які читаєш, віддаючи належне новим віянням або щоб згайнувати час. Але є книжки, які читаєш просто заради задоволення. Для себе. Навіть якщо у вас купа справ і вже десь лежить нещодавно почата книжка. Саме до таких книг належить роман Роберта Хайнлайна «Двері в літо».

Інтригує сама назва. Нам звичні двері в кімнату, на вулицю, але в літо?.. Як би там не було, а уявний погляд вже малює нам залиті сонцем поля або річку, що виблискує в золотистих променях, густі аромати квітів і зелені, і той неповторний літній хор голосів всього живого, що радіє і співає хвалу життя в літні дні.

Якщо ви знаєте Хайнлайна як фантаста, так і є. Ця людина разом з Айзеком Азімовим та Артуром Кларком входить в трійку Великих Майстрів фантастики. І, варто відзначити, саме в його творчості вперше з’явилося багато мотивів, без яких сучасна фантастика неможлива. Але про самого Роберта Хайнлайна можна говорити багато і довго, оскільки це була надзвичайно цікава і різнобічна людина.

Page 1 of 4 | Next page