ЛИТЕРАТУРНЫЙ ЖУРНАЛ ФАНТАСТИКИ
Get Adobe Flash player

В Барселоні в рамках конвентів BCon та XXXVI «Єврокону» були названі лауреати премій Європейського Співтовариства Наукової Фантастики (ESFS).

Гранд-майстер

  • Герберт Франке (Німеччина)

Зала слави

  • Найкращий письменник: Том Кроссгілл (Латвія)
  • Найкраще видавництво: Nova. Ediciones B (Іспанія)
  • Найкращий художник: Стефан Мартіньє (Франція)
  • Найкращий промоутер фантастики: Організатори «Архіпелакону» (Швеція-Фінляндія); Джеймс Бейкон (Ірландія); Роберто Квалья (Італія)
  • Найкращий журнал: Bifrost (Франція)
  • Найкращий перекладач: Ендрю Бромфілд (Велика Британія)

Дух відданості

  • Найкращий письменник, автор одного чи більшої кількості творів: Гільєм Лопес (Іспанія)
  • Найкращий художник-ілюстратор, автор одного чи більшої кількості творів: Кристина Білота (Хорватія)
  • Найкращий фензин: SuperSonic (Іспанія)
  • Найкращий автор книжок фантастики для дітей та підлітків: Софія Рей (Іспанія)
  • Найкращий сайт: Risingshadow – Science Fiction & Fantasy (Фінляндія)
  • Найкраща вистава: кіно, театральна постановка, перфоманс: «Міністерство часу» (Іспанія); «Шаман» (Австрія)

Заохочувальні нагороди (Найкращий дебют)

  • Оршуля Фариняк (Україна)
  • Фелісідад Мартінез (Іспанія)
  • Марк Поха (Словакія)
  • Александру Ламба (Румунія)
  • Ян Главка і Яна Вибіралова (Чехія)
  • Марія Гюзелєва (Болгарія)
  • Кусчуй Непома (Росія)
  • Руй Рамуш (Португалія)
  • Мелані Фогельтанц (Австрія)
  • Юрай Белошевич (Хорватія)
  • Марія Бойл (Ірландія)

 

The winners of the ESFS Awardsin the Eurocon 2016/BCon have been:

Hall of Fame Best author

Tom Croshill – Latvia

Hall of Fame Best artist

Stephan Martinière – France

Hall of Fame Best magazine

Bifrost – France

Hall of Fame Best publisher

Nova (Ediciones B) – Spain

Hall of Fame Best promoter of Science Fiction

Organizers of Archipelacon – Finland & Sweden

Roberto Quaglia – Italy (ex aequo)

James Bacon – Ireland (ex aequo)

Hall of Fame Best translator

Andrew Bromfield – United Kingdom

Spirit of Dedication Author

Guillem López – Spain

Spirit of Dedication Artist

Kristina Bilota Toxicpanda – Croatia

Spirit of Dedication Best fanzine

SuperSonic – Spain

Spirit of Dedication Best children’s SF

Sofia Rhei – Spain

Spirit of Dedication Best website

Risingshadow – Finland

Spirit of Dedication Best performance

El Ministerio Del Tiempo (The Ministry of Time) – Spain

The Shaman – Austria (ex aequo)

European Grand Master

Herbert W. Franke – Austria

 

http://starfort.in.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>