ЛИТЕРАТУРНЫЙ ЖУРНАЛ ФАНТАСТИКИ
Get Adobe Flash player

Розмаїття властивостей НЛО, які часто суперечать одна одній, призвело до появи численних намагань пояснити їх природу. Ці спроби, що їх, мабуть, не завжди можна назвати гіпотезами, ґрунтуються як на відомих фактах, так і на явищах, які виходять за рамки сучасної науки і належать до проявів «космічних законів» та їх впливів на духовний світ людини.

Одну з гіпотез, наприклад, розвиває В. Г. Ажажа. Він вважає, що НЛО — це прояв невидимих нам польових форм життя, які існують паралельно з фізичним світом на Землі. Які це форми? Як випливає з стародавнього індійського вчення Агні-Йоги (Живої етики), після фізичної смерті людини її духовна основа не вмирає. Вона у вигляді енергетичних згустків переходить у «Тонкий світ», щоб через деякий час знову втілитися в іншу людину. Це вчення, розвинуте Є. П. Блаватською, М. К. Реріхом та його сім’єю, базується не тільки на філософії про безсмертя людини, але й на багатьох фактах, що його підтверджують.

Відомі численні документально підтверджені випадки, коли 5—6 річні діти переконливо розповідали про події, які відбулися у тій або іншій місцевості кілька десятків років тому, описували цю місцевість. де вони ніколи не бували, і впізнавали своїх родичів з попереднього життя, які продовжували там жити. У тібетських монастирях і донині зберігся звичай шукати серед хлопчиків перевтіленого ламу. І той хлопчик, який впізнає речі, що належали померлому ламі, опише обстановку, яка існувала в монастирі при його правлінні, урочисто проголошується новим ламою. Яким ще чином, окрім перевтілення або реінкарнації людини, можна це пояснити? В США видано навіть, книгу Я. Стівенсона, де описано понад тисячу випадків реінкарнації.

У книзі Р. Моуді «Життя після життя» йдеться про 150 документальних записів відчуттів людей, які побували у стані клінічної смерті Вони вказували на приємне відчуття легкості та невагомості, коли відчували, що «відокремлюються» від свого тіла і ніби спостерігають його ззовні. Далі вони переміщувалися довгим тунелем або коридором, в кінці якого було яскраве світло і де їх зустрічали ангелоподібні істоти. У цей момент вони чули голос: «Ще не готовий», після чого відчували себе знову на лікарняному ліжку. Пізніше вони в деталях описували події, що відбувалися навколо них у той час, коли їх свідомість була повністю відключеною.

Американські вчені провели цікаве дослідження. Вони виявили, що » момент смерті людина втрачає у вазі кілька грамів. Так що ж це— виліт «душі» у вигляді енергетичного згустку?

А як може болгарська ясновидиця Ванга та багато інших встановлювати, де і за яких обставин померла та чи інша людина? Деякі з екстрасенсів здатні вказати місце, де відбулося вбивство, чим подають реальну допомогу у розкритті злочинів. Чим ще, як не наявністю енерго-інформаційного поля навколо Землі, де у вигляді своєрідних «голограм» записана інформація про вчинки і навіть думки кожного з нас, можна це пояснити? І, мабуть, в цьому полі є розгадка багатьох аномальних явищ, про які йшлося вище: екстрасенси здатні одержувати саме з нього інформацію про минуле, сучасне і навіть майбутнє людей.

Ці та багато інших фактів свідчать про існування «Тонкого світу», який впливає на наш фізичний світ. Ідею про це висловлювали ще стародавні греки у вигляді «мислячого ефіру»; В. І. Вернадський у своєму вченні про ноосферу, де акумулюється психофізична енергія; К. Е. Ціолковський в думках про «променисте людство»; Є. П. Блаватська, яка у книзі «Таємна доктрина» (1887) намалювала картину еволюції людства, що відбувається у ході ланцюжка перевтілень кожної людини аж до появи високорозвинених особистостей.

Логічно припустити, що елементи «Тонкого світу» за певних обставин можуть матеріалізуватися і проявлятися у вигляді НЛО. Така думка знаходить своє підтвердження в неодноразових спостереженнях НЛО, які з’являються з гірських розщілин, з води. М. К. Реріх писав, що десь у Гімалаях є таємниче місце, де зберігаються всі знання про Землю і Всесвіт і яке є центром зв’язку Землі з Космосом. В цьому разі це також своєрідна «база» НЛО.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Pages: 1 2 3 4 5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>