ЛИТЕРАТУРНЫЙ ЖУРНАЛ ФАНТАСТИКИ
Get Adobe Flash player

Друга гіпотеза — це приліт інопланетян на Землю. Цілком можливо, що на інших планетах цивілізація досягла такого рівня, що їй під силу створення космічних кораблів, здатних подолати величезні відстані, і ці кораблі сприймаються нами у вигляді НЛО. Адже наше людство ще «молоде»: вважається, що його вік близько 4 мільйонів років. У порівнянні з віком Всесвіту (12—15 мільярдів років) це дійсно дуже мало, а ймовірність того, що інші цивілізації значно обігнали нас у своєму розвитку, досить висока.

Ця гіпотеза підтверджується даними, які можуть свідчити про те, що Місяць є своєрідною «перевалочною базою» для НЛО на їх шляху до Землі. На нашому супутнику вже давно спостерігаються незрозумілі явища, які не знаходять свого природного пояснення. Ще у 1871 році англійський астроном Бірт помітив у кратері Плутона рухомі тіла правильної геометричної форми. У 1968 році американське космічне відомство НАСА видало каталог місячних аномалій, де наведено 579 випадків, не з’ясованих до цього часу. До них входять рухомі об’єкти, які світяться, зникаючі кратери, траншеї, що змінюють свою форму тощо.

 

Є свідчення, що радянські та американські космонавти бачили під час польоту незрозумілі об’єкти, хоча офіційно вони це не підтверджували. За однією з версій, коли «Аполло-2» сів на поверхню місяця, астронавт Армстронг побачив вдалині величезні космічні кораблі. Під час польоту «Аполло-12» слідом за ним летів об’єкт, який американці прийняли за останню ступінь ракети «Сатурн». Проте, коли була проведена корекція траєкторії, цей об’єкт також змінив курс і пролетів поблизу корабля. Під час польоту «Аполло-13» американці планували підірвати на Місяці невелику атомну бомбу, щоб викликати штучний струс цієї планети і одержати дані про інфраструктуру Місяця. Але на їхньому кораблі під час цього польоту вибухнув кисневий бак, що не створило небезпеки для польоту, проте зробило неможливим здійснення такого експерименту.

Гіпотеза про інопланетян ґрунтується, в основному, на умоглядних висновках про те, що коли існує «множинність світів», то повинен бути й якийсь зв’язок між ними. Форми цього зв’язку залежать від можливостей цивілізацій і однією з них цілком можуть бути НЛО. Правда, це суттєво відрізняється від наших уявлень про контакти між цивілізаціями. Коли б ми мали можливість відвідувати планети, населені розумними істотами, то наша поведінка і форми контактів з ними були б зовсім іншими. Аргумент, що їм «нецікаво» спілкуватися з нами, здається непереконливим: мабуть, кожен з нас охоче «порозмовляв» би, наприклад, з мурашками, якщо це було б можливим. Проте все це міркування з суто людських позицій. Зовсім необов’язково, щоб так само вважали члени екіпажів НЛО. Ще одна екстравагантна гіпотеза про неопізнані літаючі об’єкти як про охоронців і носіїв життя у Всесвіті. Вважається, що Всесвіт пульсує, і нині він розширюється внаслідок «Великого вибуху», який стався приблизно 15 мільярдів років тому. Припускається також, що через кілька десятків мільярдів років таке розширення зміниться на стиснення. В умовах останнього, коли відбувається неймовірна концентрація випромінювання всіх зірок, ніяке життя у Всесвіті неможливе. На одному з циклів розширення Всесвіту могло виникнути пралюдство, яке досягло такої високої стадії розвитку, яка дозволила йому вирішити проблему кодування генів та відтворення життя, тобто переведення фізичного тіла людини в нетлінне інформаційне біополе, в якому записана уся інформація про неї. Перед початком чергового стиснення Всесвіту ця інформація концентрувалась на об’єктах типу НЛО, які, несучи в собі всю інформацію про Всесвіт, залишали небезпечну зону і поверталися туди тільки після того, як Всесвіт знову починав розширюватися.

Виникає питання: «Яким чином вони можуть це зробити?» Одна з можливостей здійснення цього, як допускають фізики-теоретики,— це перехід через чорні діри в інші світи. Є підстави вважати, що чорні діри — це «колодязь» у просторі та часі і «тунель» в інші Всесвіти, де життя може розвиватися у ті періоди, коли воно неможливе у нашому Всесвіті. Однак це належить до галузі чистих припущень, хоча й дуже захоплюючих.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Pages: 1 2 3 4 5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>