НЛО – попередження людству

Розмаїття властивостей НЛО, які часто суперечать одна одній, призвело до появи численних намагань пояснити їх природу. Ці спроби, що їх, мабуть, не завжди можна назвати гіпотезами, ґрунтуються як на відомих фактах, так і на явищах, які виходять за рамки сучасної науки і належать до проявів «космічних законів» та їх впливів на духовний світ людини.

Одну з гіпотез, наприклад, розвиває В. Г. Ажажа. Він вважає, що НЛО — це прояв невидимих нам польових форм життя, які існують паралельно з фізичним світом на Землі. Які це форми? Як випливає з стародавнього індійського вчення Агні-Йоги (Живої етики), після фізичної смерті людини її духовна основа не вмирає. Вона у вигляді енергетичних згустків переходить у «Тонкий світ», щоб через деякий час знову втілитися в іншу людину. Це вчення, розвинуте Є. П. Блаватською, М. К. Реріхом та його сім’єю, базується не тільки на філософії про безсмертя людини, але й на багатьох фактах, що його підтверджують.

Відомі численні документально підтверджені випадки, коли 5—6 річні діти переконливо розповідали про події, які відбулися у тій або іншій місцевості кілька десятків років тому, описували цю місцевість. де вони ніколи не бували, і впізнавали своїх родичів з попереднього життя, які продовжували там жити. У тібетських монастирях і донині зберігся звичай шукати серед хлопчиків перевтіленого ламу. І той хлопчик, який впізнає речі, що належали померлому ламі, опише обстановку, яка існувала в монастирі при його правлінні, урочисто проголошується новим ламою. Яким ще чином, окрім перевтілення або реінкарнації людини, можна це пояснити? В США видано навіть, книгу Я. Стівенсона, де описано понад тисячу випадків реінкарнації.

У книзі Р. Моуді «Життя після життя» йдеться про 150 документальних записів відчуттів людей, які побували у стані клінічної смерті Вони вказували на приємне відчуття легкості та невагомості, коли відчували, що «відокремлюються» від свого тіла і ніби спостерігають його ззовні. Далі вони переміщувалися довгим тунелем або коридором, в кінці якого було яскраве світло і де їх зустрічали ангелоподібні істоти. У цей момент вони чули голос: «Ще не готовий», після чого відчували себе знову на лікарняному ліжку. Пізніше вони в деталях описували події, що відбувалися навколо них у той час, коли їх свідомість була повністю відключеною.

Page 1 of 3 | Next page