Олександр Левченко

Олександр Левченко — письменник-фантаст, вчений, кандидат технічних наук.

О. Левченко — автор і співавтор декількох навчальних посібників: «Microsoft Word для Windows: від текстового процесора до видавничої системи» (1998), «Табличний процесор Microsoft Excel: основи роботи» (1999), «Інформатика. Комп’ютерна техніка. Комп’ютерні технології» (2003 і 2007), «Основи Інтернету» (2008, 2009). На його рахунку біля п’ятдесяти опублікованих наукових праць.

Перше фантастичне оповідання «Відрядження до Фомальгауту» так і не було опубліковане, проте після написання ще декількох творів з’явилася, нарешті, й перша публікація в журналі «Світ пригод» — оповідання «Чужий світ». У середині 1990-х років Левченко регулярно друкується в періодичних виданнях. З початком XXI століття з’являються перші книги — збірки фантастичних повістей і оповідань «Я, Володар…» (2003) і «Чужий світ» (2004). А у 2008-му друком виходить і перший роман письменника «Диявол добра», у якому автор розробляє проблему покарання зла в нашому навіженому світі.

Окрім творчої роботи, О. Левченко активно займається популяризацією фантастики, про що свідчать його публікації «Минуле української фантастики» (у співавторстві з Віталієм Карацупою) у першому українському журналі фантастики «УФО» і активна участь в інтернет-проектах «Українська фантастика» (2003-2005) і «Літфорум» (з 2005). В 2002-2003 роках був відповідальним секретарем львівського журналу «Світ пригод», що активно публиковав фантастику. Власник першого й поки що єдиного в історії «УФИКА» — новітньої премії україномовної фантастики (2009).

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook

Share to Google Plus

Page 1 of 2 | Next page