ЛИТЕРАТУРНЫЙ ЖУРНАЛ ФАНТАСТИКИ
Get Adobe Flash player
З 11 по 14 квітня 2013 року в Києві пройде Загальноєвропейський конвент любителів фантастики «Єврокон-2013». Вже в 35-те любителі фантастики з різних країн Європи зберуться, щоб протягом чотирьох днів поспілкуватися один з одним, обмінятися досвідом та просто приємно провести час.

Українські письменники, редактори, читачі є частими гостями на подібних заходах. А тепер – уже вдруге – Київ приймає гостей у себе.

Ми запланували велику програму російською, українською та англійською мовами. Серед учасників – гості з 21 країни, зокрема Австрії, Білорусі, Бельгії, Болгарії, Великої Британії, Ірландії, Італії, Німеччини, Латвії, Норвегії, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, США, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії, Швейцарії і Швеції.

Прозвучать доповіді про фантастику в літературі і кіно, заплановані виставка картин, показ фільмів, літературні майстер-класи та семінари, настільні ігри. Окремо передбачені заходи для дітей: конкурси малюнків та карнавальних костюмів, дитячі майстер-класи.

І зрозуміло, всі відвідувачі «Єврокону-2013» зможуть зустрітися і поспілкуватися з відомими письменниками – гостями конвенту.

Київ фантастичний чекає на вас!

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>